Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Dobble: 1,2,3

Producent:

"Dobble 123" to wspaniała gra dla dzieci, dostosowana do tego, by najmłodsi grali samodzielnie.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


45,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: imprezowa, karciana
Wiek: od 3 lat
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2016
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 5
Czas gry w min. do: 10

Więcej informacji

"Dobble 123" to wspaniała gra dla dzieci, dostosowana do tego, by najmłodsi grali samodzielnie, ale też na tyle elastyczna w swych zasadach, żeby dorośli mogli bez problemów dołączyć się do zabawy i mieć trudności z wygraniem z dziećmi!

Podstawowa zasada gry to znalezienie jak najszybciej symbolu, który łączy dwie karty. Symbol zawsze jest tylko jeden, o czym należy pamiętać i w to nie wątpić (bo nie raz się zdarza, że nijak nie można go zauważyć ;) )

Dla utrudnienia zabawy symbole na kartach bywają obrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.

Czym "Dobble 123" różni się od "Dobble"?

Wszystkie symbole są bardzo proste do nazwania, charakterystycznie narysowane, co pozwala dzieciom nie tylko szybko odnaleźć w myślach odpowiednie słowo, by nazwać symbol, ale też utrwala im nazewnictwo.

Zawartość pudełka:

 1.     30 kart
 2.     instrukcja

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

 • 45,99 zł W magazynie

  3 Review(s)

  Dobble to gra, która rozkręci każdą imprezę! W Dobble można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od...

  W magazynie
 • 54,99 zł W magazynie

  Tematyczna seria Dobble nawiązująca do bajki Disney'a Gdzie jest Dory to gra, która rozkręci każdą imprezę! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy. Tematyczna seria "Dobble" nawiązująca do bajki Disney'a "Gdzie jest Dory"

  W magazynie

22 innych produktów w tej samej kategorii: