Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Descent: Spadkobiercy Krwi Nowa Kampania

Producent:

Descent: Wędrówki w mroku – nowa kampania!

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 5 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,00 zł.


57,13 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra przygodowa
Wiek: od 14 lat
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2017
Czas gry w min. od: 120
Czas gry w min. do: 180

Więcej informacji

Pojawił się wśród nas nowy następca tronu. Jednakże bez naszej pomocy Lady Eliza Farrow, okrutna wampirzyca, z pewnością dostanie go w swoje szpony i strach pomyśleć, co uczyni. Tylko nasze miecze mogą zmienić bieg wydarzeń i uratować królestwo.

Spadkobiercy Krwi to nowa księga kampanii do drugiej edycji gry Descent: Wędrówki w mroku, grywalna w połączeniu z zestawem podstawowym.

Księga kampanii oferuje trzydzieści dwa nowe spotkania, które opowiadają o historię o brawurowych bohaterach, którzy muszą powstrzymać wampirzycę Lady Elizę Farrow przed przejęciem władzy w krainie Saradyn. Jest to kampania w której znaczenie ma każdy wybór, a koniec jednego scenariusza będzie wpływał na kolejny. Ochroń prawowitego spadkobiercę i pokonaj siły mrocznego władcy!

Jest to ponad 72-stronnicowa, pięknie ilustrowana księga w twardej oprawie.

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: