Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Dawno, dawno temu…

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Dawno, dawno temu… (3 edycja)

Nowy produkt

Podczas rozgrywki w Dawno, dawno temu... gracze, przy pomocy kart ilustrujących baśniowe motywy, wspólnie opowiadają wymyśloną przez siebie historię.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


51,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra imprezowa
Wiek:od 6 lat
Liczba graczy :2 - 6
Czas gry:ok 30 min
Wydanie:polskie

Więcej informacji

Podczas rozgrywki w „Dawno, dawno temu...” gracze, przy pomocy kart ilustrujących baśniowe motywy, wspólnie opowiadają wymyśloną przez siebie historię. Każdy z graczy wciela się w rolę narratora i kieruje opowieść w stronę swojego zakończenia. W każdej chwili inni gracze korzystając ze swoich kart mogą przerwać opowiadaną historię i pokierować ją w całkiem inną stronę. Zwycięzcą zostaje gracz, który wykorzysta wszystkie swoje karty a na koniec zagra swoją kartę „i żyli długo i szczęśliwie”, która zakończy jego opowieść.

„Dawno, dawno temu...” to gra karciana rozwijająca wyobraźnię i zapewniająca doskonałą rozrywkę dla całej rodziny lub grupy przyjaciół.

Edycja rozszerzona zawiera dodatkowo 55 pustych kart, dzięki którym możliwe jest tworzenie własnych elementów i zakończeń historii.

Zawartość pudełka:

 • 114 kart opowieści
 • 51 kart zakończeń
 • 55 pustych kart
 • Instrukcja

Opinie

Oceń 
2016-05-10

Świetna nie tylko dla dzieci...

Grę kupiłem swojej bratanicy nie wiedząc czy się jej spodoba. Nie myliłem się, była zachwycona, zresztą nie tylko ona bo wszyscy, którzy w nią zagrali. Gra pomaga budować zdania i rozwija wyobraźnie. Jest bardziej wymagająca niż "Tak mroczny władco", ponieważ tu nie ma miejsca na głupoty i bezsensowne opowieści. Polecam każdemu.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Dawno, dawno temu… (3 edycja)

  Dawno, dawno temu… (3 edycja)

  Podczas rozgrywki w Dawno, dawno temu... gracze, przy pomocy kart ilustrujących baśniowe motywy, wspólnie opowiadają wymyśloną przez siebie historię.

  Produkty powiązane

  3 innych produktów w tej samej kategorii: