Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

CzuCzu Grajki Fiszki

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Angielski Fiszki plus Gra Piotruś - Zawody

Nowy produkt

Fiszki to doskonała propozycja dla rodziców chcących w atrakcyjny sposób zachęcić swoje dzieci do nauki języka angielskiego.  Zawody

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w sklepie

Nie ma punktów za ten produkt.


8,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra edukacyjna
Główna cecha gry:dla dzieci
Wydanie:polskie

Więcej informacji

Fiszki + Gra Piotruś - Zawody to doskonała propozycja dla rodziców chcących w atrakcyjny sposób zachęcić swoje dzieci do nauki języka angielskiego. Kolorowe FISZKI obrazkowe nauczą Twoje dziecko nazw wielu ciekawych zawodów, a znana i lubiana gra PIOTRUŚ pozwoli nie tylko powtórzyć słówka, ale i świetnie się przy tym bawić.

Nagrania MP3

Profesjonalne nagrania znacznie podnoszą skuteczność nauki, gwarantują opanowanie bezbłędnej wymowy i zachęcają do mówienia.

Wewnątrz pudełka znajduje się specjalny kod umożliwiający pobranie 60 plików audio (mp3). Każdy plik to nagranie hasła z jednego kartonika (w trybie: hasło po polsku - hasło w języku obcym - przerwa na powtórzenie). Funkcja SPELL wyświetla angielskie hasła na ekranie odtwarzacza.


Pliki można wgrać do dowolnego urządzenia posiadającego funkcjonalność odtwarzania plików mp3 lub nagrać na płytę CD.

Gra memory do nauki języka

KOD wewnątrz pudełka umożliwia uzyskanie dostępu do programu do nauki online. Program ten ma formę gry typu memory, której celem jest odsłanianie par spośród zestawu pomieszanych kart.

Gra Fiszki + Gra Piotruś nie tylko wspomaga zapamiętywanie słówek znajdujących się na kartach, ale też rozwija pamięć i doskonali umiejętność koncentracji.

Zawartość pudełka:

  • 48 trwałych, kolorowych kart ze słówkami i grą
  • 48 plików mp3 do pobrania

Opinie

Napisz opinię

Angielski Fiszki plus Gra Piotruś - Zawody

Angielski Fiszki plus Gra Piotruś - Zawody

Fiszki to doskonała propozycja dla rodziców chcących w atrakcyjny sposób zachęcić swoje dzieci do nauki języka angielskiego.  Zawody

13 innych produktów w tej samej kategorii: