Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Złote Historie

Producent:

Złote Historie przeniosą was w przeszłość do: antycznego Rzymu, w poszukiwanie skarbów Inków, w odkrywanie zaginionych cywilizacji. Gra o walorach edukacyjnych, dzieci poprzez zabawę będą mogły poznać postacie i wydarzenia historyczne.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


32,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra imprezowa
Wiek: od 8 lat
Główna cecha gry: klimatyczna
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: powyżej 12
Czas gry w min. od: 45
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

ZŁOTE HISTORIE  to porcja zagadek, których rozwiązania mogą podjąd się nieustraszeni poszukiwacze skarbów w wieku już od 8 lat.

50 niezwykłych opowieści niczym wehikuł czasu przeniesie graczy w przeszłośd, gdzie będą wędrowad po antycznym Rzymie, szukad skarbu Inków w gęstej dżungli, odkrywad zaginione cywilizacje, staczad rycerskie pojedynki i po-znawad najznamienitszych władców, a przede wszystkim – rozwiązywad historyczne zagadki! Muszą jednak pamiętad, że opowiadane historie nie zawsze są oczywiste i że... nie wszystko złoto, co się świeci. Prawdziwym skarbem może okazad się to, co na pierwszy rzut oka wygląda dośd niepozornie, a nawet najtrudniejszą zagadkę będzie można rozwiązad w kilka sekund.

 

Gra posiada walory edukacyjne.

  • Dzieci poprzez zabawę będą mogły poznad postacie i wydarzenia historyczne.
  • Dzięki Złotym historiom najmłodsi spotkają m.in. Rycerzy Okrągłego Stołu i Ryszarda Lwie Serce, jak również staną

 

Autorka tej wyjątkowej edycji Andrea Köhrsen pracuje na zlecenie jako projektantka i autorka tekstów. Gdy w czasach szkolnych nudziła się na zajęciach z historii, przenosiła się w wyobraźni do Egiptu, by jako archeolog badać starożytne mumie lub do Ameryki Południowej, aby poszukiwać zaginionych cywilizacji Inków, Majów i Azteków.

Zawartość pudełka:

  • 50 kart
  • instrukcja

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

  • 32,99 zł W magazynie

    Srebne Historie przeniosą was z prędkością światła do najdalszych zakamarków kosmosu.Posiadają walory edukacyjne. Dzieci poprzez zabawę będą mogły nauczyd się niektórych praw fizyki, zdobędą wiedzę z zakresu astronomii i historii podboju kosmosu.

    W magazynie

26 innych produktów w tej samej kategorii: