Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Srebrne Historie

Producent:

Srebne Historie przeniosą was z prędkością światła do najdalszych zakamarków kosmosu.Posiadają walory edukacyjne. Dzieci poprzez zabawę będą mogły nauczyd się niektórych praw fizyki, zdobędą wiedzę z zakresu astronomii i historii podboju kosmosu.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


32,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra imprezowa
Wiek: od 8 lat
Główna cecha gry: klimatyczna
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: powyżej 12
Czas gry w min. od: 45
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

SREBRNE HISTORIE to 50 międzygalaktycznych zagadek nie z tego świata, które przeniosą graczy z prędkością światła na planety Układu Słonecznego, wystrzelą na Księżyc lub sprowadzą na stację kosmiczną.

Dzięki autorce Andrei Köhrsen dzieci w wieku od 8 lat, którym nie zabraknie zapału badawczego i dalekowzroczności, będą mogły unosid się pomiędzy astronautami, naukowcami, lunatykami i postaciami pozaziemskimi. Muszą jednak uważad!

W stanie nieważkości łatwo stracid orientację, a to co dziś wydaje się im niemożliwe, jutro może okazad się rzeczywistością...


Srebrne historie posiadają walory edukacyjne.

  • Dzieci poprzez zabawę będą mogły nauczyd się niektórych praw fizyki.
  • Zdobędą wiedzę z zakresu astronomiii historii podboju kosmosu.

 

Zawartość pudełka:

  • 50 kart
  • instrukcja

 

Opinie

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii: