Kategorie

Nowe produkty

Producenci

Sklep poleca gry

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Sprzedawca w sklepie stacjonarnym Xjoy, ul. Światowida 58 lok U7 (Warszawa Tarchomin)

Praca w niepełnym wymiarze godzin.

Obowiązki

  • obsługa klientów w sklepie
  • obsługa systemu internetowego
  • utrzymywanie porządku na półkach i w sklepie
  • obsługa wydarzeń w sklepie

Wymagania

  • dobra znajomość gier planszowych
  • mile widziana znajomość Warhammer,  Warhammer 40 000
  • mile widziana znajomość Magic the Gathering
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • staranność i sumienność

Mile widziane

  • zainteresowanie rozwojem w branży
  • samodzielność i inicjatywa

Oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze przy ulubionym hobby
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych inicjatyw
  • atrakcyjne rabaty na gry :-)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na sklep@xjoy.pl , w tytule maila proszę umieścić CV praca.