Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Colt Express: Konie i dyliżans

Producent:

Konie i dyliżans to dodatek do popularnej gry Colt Express wprowadzający trójwymiarowy model dyliżansu, który został wykonany tą samą metodą, co model pociągu.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 5 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,00 zł.


55,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra familijna
Wiek: od 10 lat
Autor: Christophe Raimbault
Główna cecha gry: rodzinna
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard american
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Pierwsze rozszerzenie do Colt Express, zwycięzcy Spiel Des Jarhes 2015

Dodatek Colt Express: Konie i dyliżans wprowadza trójwymiarowy model dyliżansu, który został wykonany tą samą metodą, co model pociągu. Bandyci w celu szybszego przemieszczania się pomiędzy wagonami mogą teraz użyć koni, a sam dyliżans porusza się równolegle do pociągu.

 

Konie pozwalają również wskakiwać na dyliżans, ale ten jest chroniony przez Konwojenta... Jednakże jeden dobrze wymierzony Cios wystarczy, by posłać go na dach wagonu przejeżdżającego pociągu. Co prawda upuści on cenną Walizkę, ale od tej pory, rozwścieczony, stanie się zmorą dla Bandytów.

 

W dyliżansie, poza Konwojentem i Walizką, są też Zakładnicy, za których na koniec gry będzie można uzyskać Okup. Uwaga! Każdy z zakładników jest na swój sposób irytujący i jeśli Bandyta zdecyduje się porwać któregoś z nich, będzie musiał z nim wytrwać do końca gry. Pudel Staruszki gryzie, co powoduje, że Bandyta na początku każdej rundy musi umieścić w swojej talii nową kartę Neutralnego Pocisku, a Fotograf ciągle błyska lampą i w efekcie Bandyta nie może zagrywać zakrytych kart Akcji.

 

Dodatek wprowadza również nowe karty Rundy oraz nowe wydarzenie, które wprowadzi jeszcze więcej zabawy do rozgrywki. Flaszki Whiskey, które od tej pory będzie można znaleźć w całym pociągu, wpłyną w interesujący sposób na zdolności bandytów.

 

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Colt Express (edycja polska).

Zawartość pudełka:

  • 1 Dyliżans
  • 1 pionek Konwojenta
  • 6 pionków koni
  • 1 żeton Walizki (z 1000$ w środku)
  • 5 manierek Whiskey
  • 1 manierka Starej Whiskey
  • 6 kart akcji „Jazda”
  • 8 kart Zakładników
  • 3 karty Neutralnych Pocisków
  • 13 kart Rundy

 

Opinie

Napisz opinię

7 innych produktów w tej samej kategorii: