Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Colt Express: Kurierzy i pociąg pancerny

Producent:

Colt Express: Kurierzy i pociąg pancerny

Dwa pociągi? Dwa razy więcej zwrotów akcji!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 11 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 11 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,20 zł.


110,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: familijna
Wiek: od 10 lat
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard american
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 8
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Dołącz do odpowiedniej grupy i wspólnie z innymi bandytami zorganizujcie napad, o którym będzie się mówiło przez lata! Colt Express: Kurierzy i pociąg pancerny to rozszerzenie wprowadzające wariant drużynowy (z motywem zdrajcy lub bez niego) – dzięki niemu do wspólnej, szalonej zabawy może zasiąść aż 8 osób!

W tym dodatku zamiast rabować na własne konto, gracze zrobią wszystko, by to ich grupa skończyła jako najbogatsza. Poruszając się po dwóch oddalających się od siebie pociągach będą planować swoje ruchy i walczyć o kosztowności. Poza standardowymi łupami na zrabowanie czekają nowe zdobycze takie jak bryłki złota, paczki z pieniędzmi i teczki z tajnymi dokumentami, a także nowa nagroda – żeton Dzikiej Bandy.

Czym jest Colt Express?

To zabawna i ekscytująca gra rodzinna o klimacie rodem z Dzikiego Zachodu. Podczas zabawy wcielamy się w bandytów napadających na pociąg pełen pasażerów, ich bagaży i cennych ładunków, z których staramy się zdobyć jak najwięcej. Sercem gry jest programowanie akcji: uczestnicy kolejno zagrywają karty, wskazujące co będą chcieli zrobić, jednak nigdy nie mogą mieć pewności, że ich plan się powiedzie, bo scenariusz składany przez kilka osób potrafi okazać się bardzo zaskakujący.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Colt Express (edycja polska).

Zawartość pudełka:

  • pociąg pancerny
  • 2 nowych bandytów z zestawami elementów
  • bandyta do rozgrywki z nieparzystą liczbą graczy z zestawem elementów
  • nowe łupy
  • 100 kart o wymiarach 63x88 mm

Instrukcja: Instrukcja_Colt-Express-Kurierzy-i-pociag-pancerny.pdf

Opis w BGG: BoardGameGeek.com

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

9 innych produktów w tej samej kategorii: