Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Catan: Kupcy i Barbarzyńcy z Catanu (nowa edycja)

Producent:

Kupcy i Barbarzyńcy to nowy dodatek do Osadników z Catanu w wersji plastikowej. Dodatek ten może być także łączony z wcześniejszą edycją Osadników z Catanu, która zawierała drewniane elementy.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 10 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 10 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,00 zł.


104,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra familijna
Wiek: od 10 lat
Główna cecha gry: rodzinna
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Dodatek „Kupcy i Barbarzyńcy” może być także łączony z wcześniejszą edycją „Osadników z Catanu”, która zawierała drewniane elementy.


Rozbudujcie swoich „Osadników z Catanu” o 5 nowych przygód oraz 4 warianty dodatkowe. Dzięki temu dodatkowi możecie zagrać w tę bestsellerową grę już w 2 osoby!

Przed wami nowe przygody!
Jako kupcy kierujący wozami transportowymi musicie się postarać dostarczyć szkło i marmur do zamku, w którym zbiera się rada Catanu. Musicie jednak uważać na barbarzyńców, przez których podróż lasami stała się bardzo niebezpieczna. Napady
tych złoczyńców są częstsze i potężniejsze w „Ataku barbarzyńców”, kiedy to wyspa jest zagrożona ze wszystkich stron! Czas jednak pokazać barbarzyńcom gdzie ich miejsce i wysłać dzielnych rycerzy aby stawili im czoła! W scenariuszu „Szlaki karawan” staracie się przyciągnąć kupców do swych miast, które rozwiną się dzięki rozkwitającemu handlowi. W „Rzekach Catanu” będziecie pod wpływem gorączki złota, a „Rybacy z Catanu” sprawią, że wody okalające wyspę nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

Catan nigdy nie był tak różnorodny!

Ten dodatek nie jest samodzielną grą! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry „Osadnicy z Catanu”!


Zawartość pudelka:

  • 3 arkusze z żetonami
  • 4 zestawy pionków (każdy zestaw zawiera 6 rycerzy, 3 mosty, 1 wóz)
  • 36 barbarzyńców
  • 22 wielbłądy
  • 40 monet (25 o wartości 1, 15 o wartości 5)
  • 117 kart
  • 1 kostka
  • instrukcja

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

23 innych produktów w tej samej kategorii: