Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Black Rose Wars – Inferno - edycja polska

Producent:

Black Rose Wars is a competitive fantasy game of deck-building, strategy, and combat. Inferno is anew and rich expansion to Black Rose Wars.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 27 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 27 punktów które można zamienić na kupon o wartości 5,40 zł.


279,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: karciana, strategiczna
Wiek: od 14 lat
Autor: Marco Montanaro
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Rok wydania: 2022
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 90
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Rozszerzenie INFERNO to jeszcze więcej historii i klimatu…

Mimo swej potęgi Czarna Róża jest uwięziona w gigantycznej lodowej skorupie, która wyrasta z dziewiątego kręgu podziemnego świata i czeka na pomoc Magów Loży. Niestety ci nieliczni, odważni Magowie, którzy jeszcze nie uciekli, są pod baczną obserwacją samego wcielonego zła, Lucyfera – androgynicznej i pięknej postaci, której nie sposób sobie wyobrazić. Na wpół ukryty pod potężnymi skrzydłami, jednocześnie wspaniały i straszny Lucyfer przybył do świata śmiertelników, pałając niepohamowanym pragnieniem posiadania mocy Czarnej Róży. Mocy tak ogromnej, że pozwoliłaby ona zapanować nad miejscem, które słusznie mu się należy: Niebem. Potężni Magowie Loży wydają się być jedynie pionkami w planie Wielkiego Oszusta, ale być może jest nadzieja, bo oto po raz pierwszy od tysiąclecia Magowie jednoczą się i współpracują, by ocalić Lożę i wiedzę, której strzeże, przed trudnym do powstrzymania wrogiem. Czy słabe dusze Magów będą w stanie oprzeć się kuszeniu Wielkiego Zdrajcy? Czy będą w stanie odłożyć na bok żądzę władzy i dominacji, czy też zdradzą swoich towarzyszy w samym środku bitwy?

Reviews

Write a review

5 innych produktów w tej samej kategorii: