Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Ashes

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Obniżka! Ashes: Odrodzenie z Popiołów Zobacz większe

Ashes: Odrodzenie z Popiołów

Nowy produkt

Ashes: Odrodzenie z Popiołów to strategiczna gra karciana dla 2 do 4 graczy z niemal nieograniczoną liczbę kombinacji, dzięki którym można zwyciężyć.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w sklepie

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


160,99 zł

-7,00 zł

167,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra karciana
Wiek:od 14 lat
Liczba graczy :2 - 4
Autor:Isaac Vega
Czas gry:ok. 120 minut
Główna cecha gry:strategiczna
Wydanie:polskie

Więcej informacji

Świat Argai był spustoszony po straszliwych czasach, w których rozpanoszyły się okrutne bestie - Chimery. To tylko dzięki nim - Odrodzonym - ludziom, którzy posiedli wielką magiczną moc o nieznanym pochodzeniu udało się pokonać Chimery i przywrócić ład i porządek. Ziemia znów zakwitła. Zaczęła się nowa złota era ludzkości... 

Niestety tajemnicza potęga, która tak szczodrze obdarowała Odrodzonych zaczyna o sobie przypominać, zmuszając ich do nieustannych pojedynków. Nadszedł nowy czas. Czas gromadzenia popiołów, który wyłoni jedynego Odrodzonego! 

Ashes: Odrodzenie z popiołów to rozszerzalna gra karciana, w której poprowadzisz jednego Odrodzonego przez serię kolejnych potyczek. Będziesz musiał użyć całego swojego sprytu, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał swojej talii oraz wybranych przez ciebie kości. Każda decyzja może być kluczowa, każdy błąd boleśnie wykorzystany przez przeciwnika. 

W grze takiej jak ta, rozgrywka nie kończy się na rozegranej partii. Ashes: Odrodzenie z popiołów to tworzenie własnych rozwiązań dzięki możliwości ciągłej adaptacji swojej talii i szukaniu własnej strategii gry. Poczynając od wyboru Odrodzonego, po kości magii. 

Ashes: Odrodzenie z popiołów to niespotykane dotąd połączenia. Sam wybierasz Pierwszą Piątkę czyli karty, z którymi zaczniesz swoją grę. Sam zadecydujesz jak wykorzystasz swoje zasoby na kościach, które mogą pozwolić zebrać potężną armię z kart lecz równie łatwo mogą same stać się bronią. 

W grze już od początku masz niemal nieograniczoną liczbę kombinacji. Możesz zacząć grę z przygotowanymi zestawami, których 6 znajdziesz w podstawowym zestawie. Możesz wykorzystać mechanikę draftu aby wyłonić swoją unikalną talię. Co najważniejsze, sam masz możliwość budowy swojej talii od podstaw i zadbania aby spełniała twoje oczekiwania.

Zawartość pudełka:

  • 267 kart
  • 77 żetonów
  • 40 kości
  • znacznik pierwszego gracza
  • instrukcja

Linki:

Opinie

Napisz opinię

Ashes: Odrodzenie z Popiołów

Ashes: Odrodzenie z Popiołów

Ashes: Odrodzenie z Popiołów to strategiczna gra karciana dla 2 do 4 graczy z niemal nieograniczoną liczbę kombinacji, dzięki którym można zwyciężyć.

4 innych produktów w tej samej kategorii: