Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

A Game of Thrones LCG (1 edycja)

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

A Harsh Mistress - Beyond The Narrow Sea - Game Of Thrones Zobacz większe

A Harsh Mistress - A Game Of Thrones LCG

Nowy produkt

A Harsh Mistress jest czwartym zestawem z dodatku - Beyond the Narrow Sea Expansion do gry karcianej A Game Of Thrones LCG

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


44,99 zł

Opis

Typ wydania:dodatek do gry
Rodzaj:gra karciana
Wiek:od 13 lat
Liczba graczy :2 - 4
Autor:Nate French, Eric M. Lang, Christian T. Petersen
Czas gry:ok 60 min
Główna cecha gry:konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie:angielskie
Koszulki na karty:standard card

Więcej informacji

Jon, nie wiesz o co prosisz. Nocna Straż to zaprzysiężeni ludzie. My nie mamy rodzin. Żaden z nas nigdy nie zostanie ojcem. Naszą żoną jest służba, a kochanką honor"
- Benjen Stark, Gra o Tron

W Pieśni lodu i ognia George'a R.R. Martina rycerze i lordowie, którzy starają się postępować honorowo, bardzo często popadają w wewnętrzny konflikt. Droga honoru nie należy do najłatwiejszych i często zmusza jej zwolenników do podejmowania trudnych decyzji. Wielokrotnie tacy lordowie rezygnowali z bezpieczniejszej i bardziej praktycznej drogi postępowania i świadomie skierowali się ku trudniejszej ścieżce, która pozwoliłaby im wypełnić dług honoru.

60 nowych kart (po 3 kopie każdej z 20 kart) wchodzących w skład A Harsh Mistress umożliwi graczom przekazanie poleceń swoim postaciom i nałożenie obowiązków na ich przeciwników. Unikalne lokacje, postacie oraz potężne zobowiązania  wypełniają ten Chapter Pack, a także dwa nowe spiski, które kontynuują koncentrowanie się gry na unikalnych osobowościach. Na mroźnej północy Wolnych Miast Essos obowiązek wymaga trudnych do zaakceptowania poświęceń od tych kobiet i mężczyzn, którzy zdecydowali się służyć Wielkim Domom Westeros.

To nie jest samodzielny produkt. Do gry wymagany jest A Game of Thrones: The Card Game. Zestaw zawiera karty 61-80 z rozdziału Beyond the Narrow Sea.Opinie

Napisz opinię

A Harsh Mistress - A Game Of Thrones LCG

A Harsh Mistress - A Game Of Thrones LCG

A Harsh Mistress jest czwartym zestawem z dodatku - Beyond the Narrow Sea Expansion do gry karcianej A Game Of Thrones LCG

16 innych produktów w tej samej kategorii: