Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

A Harsh Mistress - A Game Of Thrones LCG

Producent:

A Harsh Mistress jest czwartym zestawem z dodatku - Beyond the Narrow Sea Expansion do gry karcianej A Game Of Thrones LCG

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


44,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra karciana
Wiek: od 13 lat
Autor: Nate French, Eric M. Lang, Christian T. Petersen
Główna cecha gry: konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie: angielskie
Koszulki na karty: standard card
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Jon, nie wiesz o co prosisz. Nocna Straż to zaprzysiężeni ludzie. My nie mamy rodzin. Żaden z nas nigdy nie zostanie ojcem. Naszą żoną jest służba, a kochanką honor"
- Benjen Stark, Gra o Tron

W Pieśni lodu i ognia George'a R.R. Martina rycerze i lordowie, którzy starają się postępować honorowo, bardzo często popadają w wewnętrzny konflikt. Droga honoru nie należy do najłatwiejszych i często zmusza jej zwolenników do podejmowania trudnych decyzji. Wielokrotnie tacy lordowie rezygnowali z bezpieczniejszej i bardziej praktycznej drogi postępowania i świadomie skierowali się ku trudniejszej ścieżce, która pozwoliłaby im wypełnić dług honoru.

60 nowych kart (po 3 kopie każdej z 20 kart) wchodzących w skład A Harsh Mistress umożliwi graczom przekazanie poleceń swoim postaciom i nałożenie obowiązków na ich przeciwników. Unikalne lokacje, postacie oraz potężne zobowiązania  wypełniają ten Chapter Pack, a także dwa nowe spiski, które kontynuują koncentrowanie się gry na unikalnych osobowościach. Na mroźnej północy Wolnych Miast Essos obowiązek wymaga trudnych do zaakceptowania poświęceń od tych kobiet i mężczyzn, którzy zdecydowali się służyć Wielkim Domom Westeros.

To nie jest samodzielny produkt. Do gry wymagany jest A Game of Thrones: The Card Game. Zestaw zawiera karty 61-80 z rozdziału Beyond the Narrow Sea.

Opinie

Napisz opinię

9 innych produktów w tej samej kategorii: