Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Horror w Arkham

Horror w Arkham  

Horror w Arkham (ang. Arkham Horror) to kooperacyjna gra planszowa oparta na uniwersum twórczości H.P. Lovecrafta. Gracze wcielają się w rolę detektywów, którzy próbują powstrzymać zbliżającą się apokalipsę wywołaną przez starożytne bóstwa.

Gra odbywa się na planszy przedstawiającej fikcyjne miasto Arkham w latach 20. XX wieku. Gracze poruszają się po mieście i zbierają przedmioty oraz karty akcji, aby wzmocnić swoją postać przed starciem z wrogami i bossami. Każda runda składa się z trzech faz: ruchu, przygotowania i działania.

Celem gry jest powstrzymanie starożytnego bóstwa, które przygotowuje się do powrotu na świat. Gracze muszą zdobyć wystarczającą ilość wiedzy, aby zlokalizować i zniszczyć wszystkie siedziby bóstwa, zanim ta zdoła przejąć kontrolę nad miastem i zniszczyć świat.

Horror w Arkham to gra wymagająca, w której gracze muszą podejmować ważne decyzje i strategicznie planować swoje ruchy, aby osiągnąć sukces. Gra oferuje wiele różnych postaci i przeciwników, co sprawia, że każda rozgrywka jest inna i pełna niespodzianek.

Produkty
Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów