Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Władca Pierścieni LCG

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Bitwa o Miasto na Jeziorze - Władca Pierścieni Zobacz większe

Bitwa o Miasto na Jeziorze DNŻ Władca Pierścieni LCG

Nowy produkt

Bitwa o Miasto na Jeziorze to specjalny dodatek do gry karcianej LCG Władca Pierścieni dostępny jedynie w programie Druk na ŻyczeniePRZEDSPRZEDAŻ, zamówienia do 21 sierpnia 2016, przełom listopad/grudzień 2016

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


65,99 zł

Opis

Typ wydania:dodatek do gry
Rodzaj:gra kooperacyjna
Wiek:od 12 lat
Liczba graczy :1 - 4
Autor:Nate French
Czas gry:ok 60 min
Główna cecha gry:konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie:polskie
Koszulki na karty:standard card

Więcej informacji

Najmłodsze pokolenie mieszkańców Miasta na Jeziorze wierzyło, że smok Smaug to tylko legenda. Jednakże pewnej czarnej nocy, niezauważony przez nikogo, potwór zstąpił z Samotnej Góry. Smok wierzy, że mieszkańcy miasta są odpowiedzialni za niedawną kradzież jego skarbu – oczywiście, lud Miasta na Jeziorze nie ma o tym pojęcia. Jedynie, co wiedzą mieszkańcy, to że muszą zatrzymać Smauga, zanim zniszczy ich dom. Bohaterowie muszą się zmierzyć z gniewem smoka i ocalić Miasto na Jeziorze od  szalejącego pożaru…

Przygotujcie się nawalkę na śmierć i życie z legendarnym smokiem Smaugiem! Bitwa o Miasto na Jeziorze to scenariusz stworzony z myślą o specjalnych rozgrywkach we Władcę Pierścieni odbywających się na Gen Conie 2012!

Dodatek Bitwa o Miasto na Jeziorze zawiera:

 • 48 kart Spotkań
 • 3 karty Wyprawy
 • 6 kart z zasadami

 

 • Karty Gracza  N/A
 • Niezależność  N/A
 • Wyzwanie  ♦♦♦♦♦
 • Temat  ♦♦♦♦♦
 • Rozrywka  ♦♦♦♦♦
 • Bohater:  N/A
 • Istotne karty:  N/A
 • Wsparcie talii:  N/A
 • Kup jako pierwszy jeśli…  Chcesz nowy scenariusz i nie dbasz o karty gracza. Chcesz jedno z największych wyzwań dostępnych w grze. Marzysz o starciu ze Smaugiem.
 • Ogólne przemyślenia:  Ten scenariusz jest legendą jako jeden z najtrudniejszych zadań w ogóle. Nie pozwól, aby to całkowicie powstrzymało cię, jako, że jest to również jeden z najbardziej przyjemnych i tematycznych scenariuszy. Cała misja obraca się wokół walki ze Smaugiem i stawia graczy bezpośrednio pośrodku Miasta na Jeziorze podczas pamiętnej bitwy. Innowacyjna mechanika spalania oznacza szkody wyrządzone Miastu na Jeziorze, a ostateczne zwycięstwo zależy zarówno od pokonania Smauga, jak i zapobieganiu stanięciu w płomieniach całego miasto. Głównym minusem Bitwa o miasto na Jeziorze jest to, że wymaga bardzo specyficznej i skoncentrowanej budowy talii aby odnieść sukces, a to nie jest coś, co przemawia do każdego gracza. To także, jak już wspomniano, jest nie lada wyzwaniem, więc nowi gracze powinni poświęcić trochę czasu, aby zbudować własną pulę kart i doświadczenie przed tą walką. Jednakże, jeśli czujesz się gotów na wyzwanie, scenariusz ten staje się w pewnym momencie zdecydowanie musisz-go-mieć. To jest ostateczna walka z bossem wszystkich walk z bossami, i daje ona poczucie walki z potężnym i niebezpiecznym wrogiem naprawdę większe niż jakiekolwiek inne zadanie. W każdym momencie czuje się napięcie i można praktycznie wyczuć płomienie rozgrzanego powietrza wokół siebie. Dla tych, którzy chcą kupić dodatki w kolejności wydania, Bitwa o Miasto na Jeziorze wyszło po Cień i Płomień oraz Hobbit: Górą i Dołem, ale przed Spadkobiercami Numenoru.

Opinie

Napisz opinię

Bitwa o Miasto na Jeziorze DNŻ Władca Pierścieni LCG

Bitwa o Miasto na Jeziorze DNŻ Władca Pierścieni LCG

Bitwa o Miasto na Jeziorze to specjalny dodatek do gry karcianej LCG Władca Pierścieni dostępny jedynie w programie Druk na ŻyczeniePRZEDSPRZEDAŻ, zamówienia do 21 sierpnia 2016, przełom listopad/grudzień 2016

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: