Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gry Strategiczne

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Warrior Knights

Nowy produkt

Warrior Knights to strategiczna gra planszowa o dyplomacji, polityce i wojnach w Średniowieczu. Porzez strategię, politykę i brutalną siłę, gracze umacniają swoje wpływy w coraz to nowych dziedzinach.

Więcej szczegółów

icon

Ten produkt nie występuje już w sklepie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


159,99 zł brutto

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra strategiczna
Wiek:od 12 lat
Liczba graczy :2 - 6
Autor:Corey Konieczka, Bruno Faidutti, Pierre Clequin
Czas gry:ok 180 - 240 min
Główna cecha gry:strategiczna
Wydanie:angielskie
Koszulki na karty:mini american

Więcej informacji

Król umiera nie pozostawiając potomka. Królestwo pogrążone jest w chaosie. Czy powstanie nowy lider, który zjednoczy naród i odsunie widmo anarchii?

 

Gdy stawką jest korona, nie ma kompromisów. Każdy z Baronów już snuje swoje własne intrygi i zatrudnia najemników, którzy dadzą mu przewagę na polu bitwy. Wkrótce odgłos maszerujących wojsk i krwawych bitew zagłuszy negocjacje prowadzone podczas Zgromadzenia. Wkrótce twierdze upadną, miasta zostaną złupione a nowy król zasiądzie na tronie.

 

W Warrior Knights każdy z graczy prowadzi jednego z sześciu potężnych Baronów zmagających się o kontrolę w Królestwie. Porzez strategię, politykę i brutalną siłę, Baronowie zdobywają swoje wpływy w coraz to nowych obszarach.

 

Czy będziesz oblegał miasta przeciwnika, czy spróbujesz szybkiego, niszczącego najazdu na jego ziemie? Czy Twoja siła tkwi w militarnej potędzie czy politycznej przewadze? Czy za swoje ograniczone zasoby zatrudnisz najemników, będziesz wspierał Kościół czy zdobędziesz polityczne popracie na Zgromadzeniu? W Warrior Knights Ty wybierasz.

 

Warrior Knights to nowa edycja oparta na klasycznej grze Games Workshop z 1985 roku, z opracowanymi od nowa zasadami, nową grafiką i w świetnym wydaniu. Powstała przy współpracy z Brunem Faidutti (m.in. Cytadela) oraz Pierrem Cléquin.Zawartość pudełka:

 • instrukcja (24 strony)
 • plansza
 • 24 figurki szlachty (w 6 kolorach)
 • 24 figurki miast
 • 281 kart
 • 78 znaczników korony
 • 346 znaczników (m.in. wiary, wpływów, strat, itp.)
 • 72 żetony kontroli
 • 6 żetonów fortec
 • 1 znacznik przewodniczącego Zgromadzenia
 • 1 znacznik głowy Kościoła

 

Linki:Opinie

Napisz opinię

Warrior Knights

Warrior Knights

Warrior Knights to strategiczna gra planszowa o dyplomacji, polityce i wojnach w Średniowieczu. Porzez strategię, politykę i brutalną siłę, gracze umacniają swoje wpływy w coraz to nowych dziedzinach.

30 innych produktów w tej samej kategorii: