Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Mage Wars

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Mage Wars Academy: Priestess Expansion Zobacz większe

Mage Wars Academy: Warlord Expansion

AWG1010

Nowy produkt

Mage Wars Academy: Warlord Expansion jest dodatkiem (zawierający postać Warlorda) do konfigurowalnej o pojedynkach magów. Gracze wcielają się w role potężnych magów, wkraczając na arenę aby walczyć o władzę.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


79,99 zł

Opis

Typ wydania:dodatek do gry
Rodzaj:gra strategiczna
Wiek:od 14 lat
Liczba graczy :2
Autor:Bryan Pope, Benjamin Pope
Czas gry:ok 45 - 90 min
Główna cecha gry:konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie:angielskie
Koszulki na karty:standard card
Rok wydania:2016

Więcej informacji

Zaklęcia które skupiają się na leczeniu? Możesz się założyć! Czary ochronne? Nawet w to nie wątp! Arsenał Kapłanki pozwala razić i niszczyć plugawców oraz wspierać sojuszników błogsławieństwami i magią światła.

Mage Wars Academy: Priestess Expansion to dodatek zawierający 72 nowe karty zaklęć i sojuszników, który połączyć można zarówno z Mage Wars Academy jak i Mage Wars Arena!

Mage Wars jest dynamiczną grą strategiczną o pojedynkach magów. Gracze wcielają się w rolę potężnych czarowników, wkraczających na arenę do walki o supremację. Mage Wars® jest unikatowym, łamiącym schematy pomysłem, łączącym w sobie najlepsze elementy dynamicznych karcianek oraz taktycznych gier z miniaturkami.

Jak grać w Mage Wars?

Gracze mogą przyjąć rolę Czarodzieja [Wizard] lub Przywoływacza. Każda z tych postaci posiada własną niepowtarzalną strategię oraz styl gry. Rozgrywka toczona jest w szybkim, pozbawionym przestojów tempie, gdzie w każdej turze stajesz przed wymagającymi decyzjami taktycznymi.

Gracze budują swoją własną oryginalną księgę zaklęć, wybierając z ponad 130 dostępnych zaklęć. Ta gra nie ma kolekcjonerskiego charakteru – każdy ma równy dostęp do tych samych czarów. W rozgrywce nie występuje też losowe dociąganie kart – gracze samodzielnie wybierają, które czary chcą rzucić i kiedy chcą to zrobić. W ten sposób udało się zapewnić Mage Wars równocześnie bezprecedensowy poziom strategii i taktyki.

Przywołuj do walki potężne stworzenia, ciskaj pioruny i kule ognia, wyposaż się w potężną broń i zbroję, lub wręcz przeciwnie – utkaj sieć ukrytych uroków, aby pokonać przeciwnika przez zaskoczenie. Wszystko to i wiele więcej czeka na Ciebie na arenie Mage Wars! Dzięki subtelnym strategiom oraz diabolicznym niespodziankom, równowaga sił może zmieniać się w każdej rundzie, zapewniając ekscytującą rozgrywkę oraz niepewność ostatecznego zwycięstwa.

Przyszłe dodatki zaoferują nowych magów, czary oraz strategie! Co bardzo ważne: Mage Wars jest dynamiczny, ale nie jest to gra kolekcjonerska. Wszystko, czego potrzebujesz do gry jest w pudełku! Pamiętaj, że gracze mogą swobodnie wybierać i kupować tylko te dodatki, które chcą posiadać.

Mage Wars Academy nadaje grze kompaktowego charakteru, usuwając planszę, ale nie odbierając jej strategicznego charakteru i klimatu znanego z poprzednich edycji.

Uwaga! To jest dodatek w języku angielskim co oznacza, że do rozgrywki jest wymagana podstawowa gra Mage Wars Academy oraz znajomość języka angielskiego.

Zawartość pudełka:

  • brand new mage: Warlord
  • 72 Spell cards
  • Rules and Codex

Opinie

Napisz opinię

Mage Wars Academy: Warlord Expansion

Mage Wars Academy: Warlord Expansion

Mage Wars Academy: Warlord Expansion jest dodatkiem (zawierający postać Warlorda) do konfigurowalnej o pojedynkach magów. Gracze wcielają się w role potężnych magów, wkraczając na arenę aby walczyć o władzę.

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: