Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gry dla Dzieci

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

 • Next!

  Next! To idealne rozwiązanie na...

Sklep poleca gry

Next!

Nowy produkt

Next! To idealne rozwiązanie na chwilę relaksu połączonego z dobrą zabawą w zróżnicowanym gronie rodzinnym czy tez gronie znjomych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w sklepie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


66,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra familijna
Wiek:od 8 lat
Liczba graczy :2 - 6
Czas gry:ok 10 - 20 min
Główna cecha gry:dla dzieci
Wydanie:europejskie z polską instrukcją

Więcej informacji

Każdy gracz rzuca kośćmi trzy razy w swojej kolejce; jeśli gracz wyrzuci układ wskazany na jednej
z trzech kart bierze tę kartę, kładzie ją zakrytą przed sobą i jego kolejka się kończy. Niektóre karty mają większą wartość niż inne, lecz wymagają wyrzucenia trudniejszego układu. Grę wygrywa osoba, która na koniec gry posiada najwięcej punktów.Pierwszy rzut: gracz rzuca sześcioma kośćmi. Jeśli wyrzuci jeden z układów, może zakończyć swoją kolejkę i wziąć kartę. W tym momencie gracz kończy swoją kolejkę i ruch wykonuje następna osoba. Jeśli w pierwszym rzucie gracz nie wyrzucił danego układu lub chce wygrać inną kartę, może zatrzymać wybrane przez siebie kości i odłożyć je na bok. Jednak nie wolno ich odwracać w żaden sposób.

Drugi rzut: gracz rzuca tymi kośćmi, które pozostały na tacce wieży do kości. Jeśli wyrzuci jeden
z układów, może zakończyć swoją kolejkę i wziąć kartę. Ruch wykonuje następna osoba. Jeśli
w drugim rzucie gracz nie wyrzucił danego układu lub chce wygrać inną kartę, może zdecydować się zatrzymać wybrane kości i rzucać ponownie. Może również rzucać tymi, które wcześniej odłożył.

Trzeci rzut: gracz rzuca kośćmi, które nie zostały odłożone na bok.

Czarne kości
Gdy czarne kości są rzucane razem i gracz wyrzuci na obu taki sam kolor, może zastąpić jedną kość (białą lub czarną) wybranym przez siebie kolorem i odłożyć ją na bok lub użyć jej do stworzenia danego układu.

Karty akcji
Niektóre karty mają specjalne symbole akcji. Akcje te wykonuje się zaraz po wygraniu danej karty.

 • dodatkowy ruch (trzy rzuty kośćmi)
 • weź kartę (osoba, która wykonuje tę akcję zabiera kartę wygraną przez innego gracza; wybrany gracz rozkłada swoje karty zakryte, aby można było wybrać sobie kartę)
 • wymiana karty (gracz wybiera sobie osobę, z którą wymieni karty; wybrana osoba rozkłada swoje karty (zakryte), a gracz wykonujący tę akcję bierze jedną kartę od wybranej osoby i następnie oddaje mu jedną ze swoich kart)
 • superwymiana (zasada taka sama jak powyżej, lecz wymiana następuje z co drugim graczem)

 

Zawartość pudełka:

 • 6 kolorowych kości
 • wieża do kości
 • 45 kart
 • 3 tacki na karty
 • instrukcja

 

Linki:

Opinie

Napisz opinię

Next!

Next!

Next! To idealne rozwiązanie na chwilę relaksu połączonego z dobrą zabawą w zróżnicowanym gronie rodzinnym czy tez gronie znjomych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: