Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gry Ekonomiczne

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Olympus

Nowy produkt

W grze planszowej Olympus gracze przewodzą jednym z Polis, próbując doprowadzić do całkowitej dominacji nad pozostałymi miastami.

Więcej szczegółów

icon

Ten produkt nie występuje już w sklepie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


159,99 zł brutto

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra ekonomiczna
Wiek:od 12 lat
Liczba graczy :3 - 5
Autor:Andrea Chiarvesio, Luca Iennaco
Czas gry:ok 120 - 180 min
Główna cecha gry:strategiczna
Wydanie:angielskie
Koszulki na karty:standard european

Więcej informacji

W Starożytnej Grecji, władca Polis wyznaje potężnych bogów Olimpu prosząc ich o mądrość. Z przychylnością bogów ci władcy rozwijają swe miasta, populację i kulturę, wszczynają wojny oraz wznoszą wspaniałe budynki i świątynie. Teraz Ty zostałeś wybrany przez bogów by dowodzić jednym z Polis; prowadzać swoich ludzi świeżką wielkości a Twoja ścieżka doprowadzi do całkowitej dominacji wszystkich Polis.

W grze Olympus opracowanej dla 3-5 graczy, wysyłasz swoich przebiegłych kapłanów by wyznawali kapryśne bóstwa Olimpu. Bogowie wynagrodzą starania każdego kapłana przeprowadzającego ceremonię w ich imieniu. Użyj tej przychylności bo swoich przyziemnych celów by wzmocnić swoją produkcję, kulturę, wznościć budynki i ruszać na wojny.
Olympus zawiera planszę z górą Olimp, pięć plansz Polis, ponad 180 kart, księgę zasad i ponad 100 znaczników. Mechanika gry zawiera unikalny system interakcji, oferując graczowi rozwój od surowców, inwestycji budowlanych do bardziej agresywnej strategii takiej jak wojna i plaga. Módl się do bogów i zawładnij Starożytną Grecją!

Opinie

Napisz opinię

Olympus

Olympus

W grze planszowej Olympus gracze przewodzą jednym z Polis, próbując doprowadzić do całkowitej dominacji nad pozostałymi miastami.

30 innych produktów w tej samej kategorii: