Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Dawno, dawno temu…

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Dawno, dawno temu… (3 edycja)

Nowy produkt

Podczas rozgrywki w Dawno, dawno temu... gracze, przy pomocy kart ilustrujących baśniowe motywy, wspólnie opowiadają wymyśloną przez siebie historię.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


59,99 zł

-6,00 zł

65,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra imprezowa
Wiek:od 6 lat
Liczba graczy :2 - 6
Czas gry:ok 30 min
Wydanie:polskie

Więcej informacji

Podczas rozgrywki w „Dawno, dawno temu...” gracze, przy pomocy kart ilustrujących baśniowe motywy, wspólnie opowiadają wymyśloną przez siebie historię. Każdy z graczy wciela się w rolę narratora i kieruje opowieść w stronę swojego zakończenia. W każdej chwili inni gracze korzystając ze swoich kart mogą przerwać opowiadaną historię i pokierować ją w całkiem inną stronę. Zwycięzcą zostaje gracz, który wykorzysta wszystkie swoje karty a na koniec zagra swoją kartę „i żyli długo i szczęśliwie”, która zakończy jego opowieść.

„Dawno, dawno temu...” to gra karciana rozwijająca wyobraźnię i zapewniająca doskonałą rozrywkę dla całej rodziny lub grupy przyjaciół.

Edycja rozszerzona zawiera dodatkowo 55 pustych kart, dzięki którym możliwe jest tworzenie własnych elementów i zakończeń historii.

Zawartość pudełka:

 • 114 kart opowieści
 • 51 kart zakończeń
 • 55 pustych kart
 • Instrukcja

Opinie

Oceń 
2016-05-10

Świetna nie tylko dla dzieci...

Grę kupiłem swojej bratanicy nie wiedząc czy się jej spodoba. Nie myliłem się, była zachwycona, zresztą nie tylko ona bo wszyscy, którzy w nią zagrali. Gra pomaga budować zdania i rozwija wyobraźnie. Jest bardziej wymagająca niż "Tak mroczny władco", ponieważ tu nie ma miejsca na głupoty i bezsensowne opowieści. Polecam każdemu.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Dawno, dawno temu… (3 edycja)

  Dawno, dawno temu… (3 edycja)

  Podczas rozgrywki w Dawno, dawno temu... gracze, przy pomocy kart ilustrujących baśniowe motywy, wspólnie opowiadają wymyśloną przez siebie historię.

  Produkty powiązane

  3 innych produktów w tej samej kategorii: