Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Kategorie

Nowe produkty

Producenci

Sklep poleca gry

Domino Kolory

Nowy produkt

Domino Kolory ćwiczy spostrzegawczość oraz uczy rozpoznawać kolory. Uznana za super produkt 2006 roku przez magazyn dla rodziców "Mam dziecko". 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w sklepie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


23,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra edukacyjna
Wiek:od 2 do 4
Liczba graczy :1 i więcej
Czas gry:ok 30 min
Główna cecha gry:dla dzieci
Wydanie:polskie

Więcej informacji

Każde dziecko dostaje po 4 kafelki. Reszta pozostaje w pudełku, obrazkami do dołu. Grę rozpoczyna dziecko, które ma kafelek z dwoma obrazkami w takim samym kolorze. Następny gracz dokłada kafelek, na którym znajdzie obrazek w tym samym kolorze, co już leżący na stole. Za każdy dołożony obrazek, dziecko bierze z pudełka jeden kafelek. Wygrywa ten, kto pierwszy ułoży wszystkie swoje kafelki. Elementy wykonane są z grubej i twardej tektury.

Gra może być zabawką także dla jednego dziecka, polegającą na ułożeniu obrazków, połączonych takimi samymi kolorami.

Gra ćwiczy spostrzegawczość oraz uczy rozpoznawać kolory. Uznana za super produkt 2006 roku przez magazyn dla rodziców "Mam dziecko". 

 

Zawartość pudełka:

  • 27 kafelków obrazkowego domina
  • instrukcjaOpinie

Napisz opinię

Domino Kolory

Domino Kolory

Domino Kolory ćwiczy spostrzegawczość oraz uczy rozpoznawać kolory. Uznana za super produkt 2006 roku przez magazyn dla rodziców "Mam dziecko". 

Produkty powiązane