Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Carcassonne

Nowe produkty

 • Bolidy
  Bolidy

  Bolidy, Wylicytuj najlepszy bolid, postaw na zwycięzcę i wygraj wyścig...

  97,99 zł
 • Potwory w Tokio: Halloween
  Potwory w Tokio: Halloween

  dodatek Halloween do gry Potwory w Tokio Zapraszamy na imprezę...

  54,99 zł
 • Escape Room EPPE gra familijna
  Escape Room EPPE gra familijna

  Escape Room - gra familijna, Zamień swój pokój w prawdziwy Escape Room!

  119,99 zł

Producenci

Sklep poleca gry

Carcassonne
Nazwa gry pochodzi od miasta leżącego w południowej Francji, gdzie zachowały się średniowieczne fortyfikacje. W Carcassonne nie ma planszy jaką posiadają klasycznej gry planszowe. Zamiast tego gracze losują i wykładają na stół kolejne kwadratowe karty z fragmentem terenu, które tworzą mapę. Karty zawierają kombinacje złożone z części dróg, łąk ...
Nazwa gry pochodzi od miasta leżącego w południowej Francji, gdzie zachowały się średniowieczne fortyfikacje. W Carcassonne nie ma planszy jaką posiadają klasycznej gry planszowe. Zamiast tego gracze losują i wykładają na stół kolejne kwadratowe karty z fragmentem terenu, które tworzą mapę. Karty zawierają kombinacje złożone z części dróg, łąk i średniowiecznych miast, a niektóre zawierają cały pojedynczy klasztor. Zasadniczym celem gry jest zbieranie punktów za zajmowanie pionkami tych obszarów i ich rozbudowę (lub zabudowanie dokoła pola klasztoru). Grę można rozszerzać poprzez dodatki. Znajdują się tu też samodzielne gry oparte na zasadach i klimacie Carcassonne.
Więcej

Carcassonne Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów